Arama sonuçlarınız

Yapım İnşaat

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde   Yapım İnşaat Müteahhitlik Ltd. ilk kuruluşu  Ekim ayı 1988 yılında İTÜ Mimarlık Bölümü mezunu Tekin Köse tarafından kurulmuştur .1988 yılından  beri inşaat ve müteahhitlik sektöründe hizmet veren Yapım İnşaat olarak adaya en kaliteli ve en çağdaş yaşamı sunarak, villa ve apartman projelerine profesyonel mimarlık hizmetimizle imza atıyoruz. 1988 yılından  2017 yılına kadar   174.801 m2 inşaat ve müteahhitlik sektöründe hizmet veren Yapım İnşaat ,  1152 adet Apartman ,41 adet Dükkan ,171 adet konut 8 adet Ofis ve diğer 22 adet  müteahhitlik projemiz ile   Lefkoşa, Girne   ve Güzelyurt   bölgelerinde tamamlamış olup toplamda 1200 den fazla projeye  imza  attık ve yeni projelerimizle devam etmekteyiz.

Şirketimiz temelden anahtar teslimine kadar ihtiyacınız olan tüm inşaat işlerini başarıyla birinci sınıf müteahhitlik işçiliği ile yapabilme kapasitesine sahiptir. Taşınmaz mallarınızın, en profesyonel, objektif ve kapsamlı bir şekilde değerlemesinin yapılması ve raporlanması için gerekli her türlü ekipman ve bilgi birikimine sahibiz. Yapım İnşaat Bünyesinde  çalışan  toplam personel sayımız 48 kişi olup Taşeronlarımızla birlikte personel sayımızda artmaktadır.

Tüm inşaat işlerinizde, izin prosedürü, lojistik hizmetleri hakkında tam bilgi, danışmanlık ve yatırımlarınız için güvenilir bir hizmet veriyoruz. Biz Yapım İnşaat olarak 1988 den itibaren günün teknolojisini en iyi şekilde kullanarak yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, müşterilerimize iyi hizmeti verebilmek ve aradıkları ev huzurunu sunabilmektir. Gerek Kıbrıs’ın coğrafi konumu gerekse proje yeri açısından konutunuzdan maksimum konfor ve ekonomiyi alacağınız projeler yapmakta ve her geçen gün tecrübelerimizi artırmaktayız.

1988 yılından  2017 yılına kadar   174.801 m2 inşaat ve müteahhitlik sektöründe hizmet veren Yapım İnşaat  Lefkoşa ve Girne  bölgelerinde Villa ,Apartman projelerini tamamlamış olup yeni projelerimizle devam etmektedir.Yapım İnşaat Bünyesinde  çalışan  toplam personel sayımız 48 kişi olup Taşeronlarımızla birlikte personel sayımızda artmaktadır.

Çoğu müşterimizin ilk evini verdikten sonra yine hayat boyu müteahhit’i kalmış ve ikinci veya son evlerini de biz vermişizdir. Bu hassasiyete dikkat ederek, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sürekli gelişmektedir. Bu bağlamda yönetim sistemlerimizi İSO 9001:2008 sertifikası ile kanıtladık. Artık konutlar, içinde insanların yaşadığı, çevresi duvarlarla çevrili, odalara bölünmüş, kendine ait çatısı ve bazen de bahçesi olan betonarme yapı olmaktan çıkmıştır. Yaşadığınız yer, sizin seçimlerinizi, zevkinizi ve dünya görüşünüzü belirleyen birer yapıt olmaya doğru yol almaktadırlar. Yaratıcı kadromuz ve deneyimimizi, iyi malzeme ve işçilik ile birleştirdik ve gelecek yıllarda da tasarımları ve stili eskimeyecek konutlar yarattık.

Biz, Yapım İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz.

Çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyor, doğal kaynakları bozmayan, doğanın yapısına ve oluşumuna engel olmayan ilkemizle, öncü bir rol oynamaktayız. Biz 1988’den itibaren emin adımlarla ilerliyor ve her gün bu topraklara yatırımlar yapmaya devam ediyor olacağız.

 

Hayallerinize yatırım yapın.

EKİBİMİZ

null

TEKİN KÖSE

DİREKTÖR
null

CEREN AHMET KÖSE

PAZARLAMA VE SATIŞ DİREKTÖRÜ
null

LADEN KÖSE GÖKTAŞ

GENEL PROJE KOORDİNATÖRÜ
null

CANOL GÖKTAŞ

SATIN ALMA KOORDİNATÖRÜ
null

MEDİHA ŞAH

HR SORUMLUSU VE QM TEMSİLCİSİ (ISO)
null

MELİH BAYRAMOĞLU

MİMAR
null

HACER AKDENİZ

TEKNİK RESSAM
null

SİNEM KÜÇÜK

İÇ MİMAR
null

MELEK GÜNSAY

MUHASEBE
null

EMRE KARKUTOĞLU

Mimar
null

NEPTÜL YALÇUK

Depo -Muhasebe Sorumlusu
null

YELİZ MENTEŞ

ENTERPRISE RESOURCE PLANNING
null

SERHAT IŞIK

Jeoloji mühendisi
null

CENGİZ ÇELİK

Mühendis
null

VOLKAN ÖZRESBEROĞLU

Depo Sorumlusu
null

ENVER OMAY

Mimar
null

EMRE POLAT

Dış Evrak Takip Sorumlusu
null

OZAN KARABULUT

Mimar
null

SERHAT ÖZKURAN

Ofis Sorumlusu
null

İLKER COŞKUN

Harita Mühendisi
null

MAKBULE İNCEKCİ

Kat Görevlisi
null

HEDİYE AYDIN

Kat Görevlisi