Arama sonuçlarınız

Zeytin Homes

4 MEVSİM KONFOR

Huzur İçerisinde Bir Yaşam

Ortak havuz ve geniş yeşil alanlar sunan projemiz, her dairenin ve konutun kolay ulaşılabilir, geniş otopark alanları, anayola kolaylıkla ulaşım sağlayan çıkış yolları, çoçukların güvenle oynayabileceği özel oyun alanları ile yaşamınıza değer katacak bir projedir.

Güneşin Tadını Çıkarın

Projemizdeki ortak yüzme havuzu, sizlere Akdeniz’in sıcağında serinleme imkanı sunarken, yılda 300 güneşli gün sunan Akdeniz’in cömert ikliminde yıl boyunca güneşin sıcağını teninizde hissedeceksiniz.

Huzur içerisinde gezilecek bahçeler

Kuru peyzaj diye de bilinen Zen bahçeleri, kum ve taşlarla yaratılan ahengin ön plana çıktığı bahçelerdir. Zen bahçelerinin iki temel öğesi, dağları ve adaları çağrıştıran taşlar ile akan suyu çağrıştıran kumdur. Bir diğer önemli öge olan adalar, Zen inanışlarına göre sağlığı ve uzun ömrü sembolize eder. Köprüler ise hem “denizi” aşmanın hem de bir adayı diğerine bağlamanın aracı olarak değerlendirilir.

Günün stresini su başında atın

Projedeki su göleti etrafında yapacağınız sohbetlerle günün tadını çıkarın. Havuz sonrası su göleti başında yudumlayacağınız kahve sizi çok özel hissettirecek.

Şehir:
Ülke: Kıbrıs
Emlak ID: 19905
Garages: 1
Garage Size: 1 car

Ilanları Karşılaştır

Benzer Ilanlar

Begon Villas

TİP-D VİLLA Taşınmazımız 427 m² kapalı alan+ 99 m² teras alanı+ 63 m² pergola alanı+58 m² havuz alanına sahip olup, Devamı
TİP-D VİLLA Taşınmazımız 427 m² kapalı alan+ 99 m² teras alanı+ 63 m² pergola alanı+58 m² havuz alanına sahip olup, Devamı
admin